Untitled Document
AnasayfaANASAYFA    |   HAKKIMIZDA    |   ÜRÜNLER / SİSTEMLER    |   REFERANSLARIMIZ    |   İNSAN KAYNAKLARI    |   BİZE ULAŞIN English  Untitled Document
ÜRÜNLER
PANELTON
YAPIBLOK
KÖPRÜ KİRİŞİ
KUTU MENFEZLER
ÖZEL ÜRÜNLER

SİSTEMLER
PREFABRİK TAŞIYICI SİSTEMLER
FAB-TEK
ÖZEL UYGULAMALAR
Dünya üzerinde 90 milyon yılı aşkın süredir yaşayan, zamanı ve sınırları aşmış, dayanıklı, üretken ve uzun ömürlü deniz kaplumbağaları, sıradışı canlılardır. Modüler Beton Duvar Elemanı Yapıblok, yüksek dayanımı sayesinde yapınızı depreme, yangına ve her türlü darbeye karşı korur. Farklı renk ve dokuları ile estetik katkıda bulunur. Sıva boya gerektirmeyen Yapıblok ile örülmüş duvarlarınız, ömür boyu bakım gerektirmez.

Yapıblok, her türlü yapının iç ve dış duvar yapımında kullanılabilen beton duvar elemanıdır. Endüstriyel ortamda, blok üretimi için özel geliştirilmiş makinelerle, beş ayrı dokuda ve dört ayrı renkte üretilir. Kullanılan yardımcı elemanlar sayesinde duvar oluşturulmasında karşılaşılan detay sorunları için akılcı çözümler sunan Yapıblok, değişik yüzey dokuları ve renkleriyle mimar, mühendis ve dekoratörlere zengin tasarım seçenekleri sağlamaktadır.
 
Kullanım Alanları ve Avantajları
Tip ve Boyutlar
Renkler ve Dokular
Duvar Örüm Aşamaları
Bahçe Duvarı Örnekleri
Referanslar
Bahçe Duvarı
Hafif Blok
Taşıyıcı Blok
İstinat Duvarı
Geotekstilli İstinat Duvarı
Untitled Document


Copyright © 2010 Yapı Merkezi Prefabrikasyon Tüm hakları saklıdır.